8.6.2020

Zveme vás na klubovou výstavu fotografií v tišnovské galerii Na schodech

Zhlédnout můžete fotografie z „Mapového okruhu“.

Úvodem pro nezasvěcené. Nejedná se ani o závody ani o zeměpis. Pod tímto názvem se totiž skrývají soutěže fotoklubů i jednotlivců z celé České republiky. Členové tišnovského fotoklubu se před deseti lety připojili k jednomu z nich. Ratibořický mapový okruh zahrnuje dvacítku klubů od H. Králové, Trutnova, polského Klodzka přes Brno až po Tišnov. V rámci této soutěže Klub přátel fotografie Tišnov prezentuje svoji roční činnost reprezentativním výběrem dvaceti fotografií svých členů. Tento soubor v průběhu roku putuje po soutěžících klubech se snahou získat od svých konkurentů co nejvyšší ohodnocení.

Dosud nejlepším výsledkem tišnovských fotografů bylo 2. místo z roku 2018. V tomto ročníku se z celkových čtyř stovek příspěvků umístilo v první třicítce pět fotografií našeho tišnovského fotoklubu.

Soutěžní reprezentativní výběr KPFT z roku 2018 je v Galerii na schodech k zhlédnutí od 7. června do 30. července 2020.

Bezručova 21, Tišnov

Přidat komentář